Encefalopatia, epizod hipotoniczno- hiporeaktywny (HHE).
Regres rozwojowy po szczepieniu. Encefalopatia poszczepienna. Autor: szymonpacek, na licencji CC0 Creative Commons, pixabay.com |
2. Stawiam pytanie: "Jeżeli z góry wykluczamy wpływ szczepionki na wystąpienie nagłego regresu rozwojowego u niemowlaka, czy dziecka powyżej 1 roku życia - to jak to wyjaśnić inaczej?
Dziecko od tak traci nabyte umiejętności? Zanikają umiejętności ruchowe, mowa, kontakt z otoczeniem? I nikogo nie dziwi? Nikt nie chce stawiać pytać, dociekać co jest tego przyczyną?
Aby człowiek przestał: chodzić, poruszać się, mówić, kontaktować się, aby zanikły umiejętności umożliwiające przetrwanie, itp. - musi dojść do zmian w obrębie mózgu, bo to mózg steruje naszym ciałem.
Kiedy może się tak zdarzyć?
- Upadek
- Wypadek
- Pobicie
- Komplikacje przy porodzie
- Zatrucie
- Po podaniu szczepionki, która w błyskawicznym tempie zaczyna oddziaływać na mózg?
3. Gdybym nie zobaczyła na własne oczy jak syn w 10 sekund zmienił się w roślinkę w gabinecie lekarza - to nie wiem czy bym dopuszczała do siebie możliwość, że to wpływ szczepionki.
W naszym przypadku reakcja była tak momentalna, że nie można było wmówić nam - rodzicom - że nie stało się to po szczepieniu.
Dzień szczepienia, kolejne dni. Część 2.
4. Wiele dzieci rozwija się dobrze, a są szczepione na wszystko. Niektóre dzieci nie tolerują czegoś co jest w składzie danej szczepionki. Podobnie jak to ma miejsce przy podawaniu dzieciom innych leków.
5, To skrajne zło, ze rodziców nie informuje się o możliwych powikłaniach. W sytuacjach, gdy zaniepokojeni rodzice wracają do lekarza opowiadając o swoich wątpliwościach dlatego, że widzą zmiany w zachowaniu dziecka - są okłamywani. Kłamstwo jest wtedy gdy lekarz mówi rodzicowi, ze to co dzieje się z dzieckiem to może "skok rozwojowy", lekceważy się problem, i podaje informacje: "Szczepionka nie miała na to żadnego wpływu". Tak to wygląda jakby dziecko w przychodni zjadło deser - banana i popiło sokiem z malin, a przecież dziecku zaaplikowano LEK .
6. Gdyby dorosły człowiek po podaniu szczepionki zmienił się radykalnie, lub stopniowo zacząłby tracić umiejętności w krótkim czasie - trafiłby do szpitala. Tym bardziej gdyby wykluczono wystąpienie urazów głowy czy komplikacji wynikających z istniejących już chorób. Podejrzewano by zmiany w obrębie mózgu, gdyż objawy zbiegły się czasowe z nagłym pogorszeniem się zdrowia pacjenta. Niemowlę czy starsze dziecko - nie może mówić, bronić się. Jest skazany na rodziców co zrobią. Rodzice zaś nie mają wiedzy, wierzą lekarzom bezkrytycznie. Może nie raz przestają słuchać głosu intuicji. Lekarze nie chcą łączyć związku przyczynowo – skutkowego przy zaburzeniach rozwojowych z podaniem w danym czasie szczepionki. Mówią, że jest to czasowy zbieg okoliczności, a przyczyny są inne, ("jakieś inne").
Izabela
Zapraszam na facebooka :-) link
0 komentarze:
Prześlij komentarz